LA CAMPAÑA EN ACCIÓN
Las escuelas de más de 20 países alrededor del mundo están trabajando juntas para crear una comunidad de un millón de niños con una gran misión: salvar a sus abuelos.
TABLERO DE CLASIFICACIONES
¿Tu hijo y su escuela pueden estar dentro de los principales Héroes FAST del mundo?
MÁS INFORMACIÓN
RÉCORD MUNDIAL
¿Te gustaría ayudarnos a establecer un récord mundial Guinness?
MÁS INFORMACIÓN
PÁGINA COMUNITARIA
Déjate inspirar por gente común que marca una diferencia extraordinaria en la vida de otras personas.
MÁS INFORMACIÓN
LIBROS ELECTRÓNICOS
Hay cinco libros electrónicos interactivos en este sitio web para ayudar a guiar a los niños por su camino de aprendizaje de Héroes FAST.
MÁS INFORMACIÓN
TABLERO DE CLASIFICACIONES
Nuestro tablero de clasificaciones muestra todas las escuelas asombrosas que están participando en la campaña.
Los niños ayudan a su clase y a su escuela a avanzar en el tablero de clasificaciones al ganar puntos por “enseñar” a sus papás y mamás en la sección del Campamento base, por completar los libros electrónicos y por superar su mejor puntaje en los juegos en línea. Los puntos individuales de cada niño se acumulan con los de su clase y su escuela, ¡así que pongamos manos a la obra!
FILTRO:
NO.ESCUELAPAÍSCIUDADPUNTOS
1
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 469642
2
Орелецька гімназія Село Орелець 173224
3
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 153355
4
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 130986
5
Brackenfell Primary Cape Town 90741
6
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 75794
7
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 71718
8
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 70812
9
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 55252
10
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 52606
11
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
12
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 46000
13
Escola Básica do Miratejo Seixal 45000
14
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
15
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
16
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 41800
17
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 40200
18
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
19
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 40000
20
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
21
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
22
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 39622
23
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 38726
24
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38440
25
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 37950
26
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
27
Przedszkole nr 215 Warszawa 36302
28
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
29
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
30
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
31
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
32
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 35000
33
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
34
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 35000
35
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
36
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
37
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 32992
38
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 32652
39
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32330
40
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
41
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 31382
42
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
43
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
44
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
45
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
46
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
47
Escola Poeta Foix Barcelona 30080
48
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
49
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
50
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
51
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
52
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
53
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
54
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
55
Escola Joventut Callús 30000
56
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
57
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
58
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
59
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
60
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
61
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
62
Bellville Primary School Bellville 30000
63
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
64
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
65
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
66
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
67
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
68
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
69
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
70
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
71
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 30000
72
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
73
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
74
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
75
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
76
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
77
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
78
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 30000
79
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
80
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
81
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
82
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
83
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
84
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
85
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
86
УВК ШГ38 Бишкек 30000
87
СОШ 47 Бишкек 30000
88
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
89
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
90
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
91
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
92
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 30000
93
СОШ 77 Город Бишкек 30000
94
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
95
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
96
СОШ 54 Bishkek. 30000
97
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
98
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
99
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
100
Гимназия 2 Каракол 30000
101
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
102
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
103
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
104
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
105
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
106
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
107
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
108
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30000
109
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 30000
110
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
111
Addo Primary School Addo 30000
107
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
113
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
114
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
115
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
116
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
117
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
118
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 30000
119
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
120
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
121
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
122
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
123
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
124
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
125
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
126
Highbury Primary Cape Town 30000
127
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
128
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
129
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
130
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
131
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
132
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
133
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
134
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
135
Santa Creu Anglesola 30000
136
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
137
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
138
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
139
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
140
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
141
Escola E.B1 de Alvor Portimão 30000
142
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 30000
143
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
144
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
145
Школа UMKA School Алматы 30000
146
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
147
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 30000
148
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
149
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 30000
150
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
151
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
152
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 30000
153
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
154
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
155
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
156
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
157
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
158
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
159
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
160
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
161
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
162
Základná škola Trebišov 30000
163
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
164
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
165
Materská škola Zohor Zohor 30000
166
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 30000
167
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30000
168
Materská škola Žehra 10 30000
169
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
170
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
171
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
172
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
173
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
174
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
175
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
176
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
177
Zssmš Margecany Margecany 30000
178
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
179
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
180
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
181
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
182
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
183
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
184
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
185
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
186
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
187
SP Wydminy Wydminy 30000
188
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
189
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
190
Colégio João Paulo II Braga 30000
191
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
192
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 30000
193
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
194
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
195
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
196
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
197
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
198
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
199
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
200
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 30000
201
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
202
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
203
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
204
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
205
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
206
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
207
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
208
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
209
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
210
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
211
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 30000
212
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
213
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 30000
214
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
215
ТЕСТ за училище София 30000
216
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
217
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
218
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30000
219
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
220
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
221
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
222
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
223
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 30000
224
EB de Pombal Pombal 30000
225
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
226
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
227
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
228
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
229
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
230
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
231
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
232
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
233
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
234
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
235
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
236
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
237
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
238
Henkel škôlka Bratislava 29561
239
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
240
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 26909
241
Nesskóli Neskaupstaður 26100
242
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 25875
243
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
244
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
245
Hlíðarskóli Akureyri 25200
246
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
247
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
248
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 25200
249
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
250
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
251
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
252
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 25000
253
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
254
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
255
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
256
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
257
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
258
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
259
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
260
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
261
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
262
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
263
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
264
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
265
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
266
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
267
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
268
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
269
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
270
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
271
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
272
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
273
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
274
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
275
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
276
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
277
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
278
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
279
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
280
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
281
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
282
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
283
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
284
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
285
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
286
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
287
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
288
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
289
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 25000
290
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
291
Swartberg Primary Caledon 25000
292
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
293
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
294
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
295
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
296
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
297
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
298
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
299
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
300
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
301
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
302
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
303
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
304
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
305
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
306
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 25000
307
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
308
Fellaskóli Reykjavík 25000
309
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
310
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
311
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
312
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
313
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
314
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
315
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
316
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
317
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
318
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
319
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
320
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
321
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
322
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
323
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
324
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
325
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
326
Средняя школа 21 Бишкек 25000
327
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
328
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
329
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
330
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
331
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
332
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
333
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
334
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
335
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
336
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
337
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
338
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
339
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
340
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
341
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
342
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
343
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
344
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
345
СОШ 21 Бишкек 25000
346
ЧОУ Образователни технологии София 25000
347
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
348
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
349
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
350
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
351
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
352
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
353
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
354
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
355
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
356
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
357
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
358
ДГ Снежанка Ловеч 25000
359
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
360
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
361
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
362
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
363
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
364
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
365
Materská škola Kúty Kuty 25000
366
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
367
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
368
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
369
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
370
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
371
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 25000
372
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25000
373
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
374
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
375
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
376
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
377
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
378
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
379
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
380
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
381
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
382
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
383
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 25000
384
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
385
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
386
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
387
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
388
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
389
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
390
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
391
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
392
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
393
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
394
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
395
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
396
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
397
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
398
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
399
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
400
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
401
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
402
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
403
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
404
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
405
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
406
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
407
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
408
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
409
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
410
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
411
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
412
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
413
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
414
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
415
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
416
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
417
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
418
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
419
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
420
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
421
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
422
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
423
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
424
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
425
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
426
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
427
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
428
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
429
Academy Private School Cape Town 25000
430
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
431
Van Reede Primary 8 High street 25000
432
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 25000
433
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
434
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
435
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
436
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
437
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
438
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
439
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
440
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
441
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
442
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
443
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
444
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
445
CEIP Abdera Adra 25000
446
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
447
EB 1 Arganil Arganil 25000
448
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
449
Academia Primary School Eersterivier 25000
450
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
451
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
452
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
453
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
454
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
455
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
456
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
457
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
458
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
459
Colégio do Rio Portimão 25000
460
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
461
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
462
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
463
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
464
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
465
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
466
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
467
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
468
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
469
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
470
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
471
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
472
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
473
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
474
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
475
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
476
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
477
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
478
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
479
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
480
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
481
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
482
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
483
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
484
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
485
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
486
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
487
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
488
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 25000
489
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
490
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
491
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
492
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
493
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
494
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
495
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
496
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
497
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
498
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
499
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
500
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
501
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
502
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
503
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
504
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
505
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
506
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
507
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
508
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
509
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
510
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
511
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
512
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
513
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 25000
514
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
515
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 25000
516
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
517
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
518
Alessia Primary Ingelheim 25000
519
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
520
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
521
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
522
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
523
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
524
Kingsway Park Public School 25000
525
Algonquin Avenue Public School 25000
526
Woodcrest Public School 25000
527
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
528
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
529
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
530
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
531
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
532
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
533
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
534
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
535
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
536
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
537
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
538
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
539
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
540
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
541
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
542
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
543
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
544
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
545
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
546
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
547
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
548
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
549
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
550
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
551
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
552
Duhova škôlka Bratislava 25000
553
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
554
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
555
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
556
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
557
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
558
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
559
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
560
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
561
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
562
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
563
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
564
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25000
565
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
566
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
567
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
568
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
569
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
570
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
571
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
572
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
573
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
574
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
575
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
576
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
577
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
578
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
579
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
580
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
581
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
582
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
583
ZŠ Obyce Obyce 25000
584
"Saulė" Joniškis 25000
585
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
586
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
587
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
588
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
589
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
590
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
591
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
592
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
593
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
594
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
595
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
596
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
597
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
598
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
599
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
600
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
601
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
602
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
603
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
604
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
605
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
606
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
607
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
608
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
609
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
610
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
611
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
612
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
613
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
614
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
615
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
616
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
617
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
618
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
619
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
620
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
621
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
622
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
623
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
624
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
625
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
626
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
627
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
628
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
629
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
630
Midgard School Kyiv 25000
631
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
632
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
633
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
634
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
635
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
636
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
637
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
638
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
639
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
640
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
641
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
642
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
643
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
644
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
645
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
646
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
647
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
648
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
649
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
650
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
651
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
652
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
653
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
654
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
655
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
656
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
657
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
658
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
659
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
660
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
661
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
662
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
663
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
664
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
665
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
666
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
667
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
668
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
669
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
670
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
671
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
672
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
673
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
674
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
675
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 25000
676
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
677
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
678
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
679
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
680
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
681
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
682
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
683
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
684
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
685
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
686
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
687
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
688
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
689
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
690
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
691
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
692
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
693
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
694
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
695
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
696
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
697
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
698
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
699
Заставнівська гімназія Заставна 25000
700
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
701
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
702
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
703
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
704
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
705
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
706
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
707
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
708
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
709
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
710
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
711
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
712
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
713
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
714
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
715
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
716
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
717
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
718
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
719
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
720
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
721
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
722
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
723
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
724
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
725
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
726
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
727
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
728
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
729
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
730
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
731
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
732
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
733
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
734
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
735
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
736
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
737
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
738
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
739
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
740
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
741
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
742
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
743
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
744
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
745
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
746
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 25000
747
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
748
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
749
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
750
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
751
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
752
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
753
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
754
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
755
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
756
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
757
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
758
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
759
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
760
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
761
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
762
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
763
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
764
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
765
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
766
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
767
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
768
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
769
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
770
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
771
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
772
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
773
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
774
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
775
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
776
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
777
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
778
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
779
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
780
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
781
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
782
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
783
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
784
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 25000
785
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
786
Colegio Almedina Córdoba 25000
787
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
788
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
789
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
790
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
791
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
792
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
793
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
794
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
795
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
796
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
797
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
798
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
799
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
800
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
801
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
802
C.D Santa María Micaela Granada 25000
803
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
804
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
805
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
806
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
807
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
808
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
809
CEIP Puente Real Badajoz 25000
810
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
811
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
812
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
813
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
814
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
815
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
816
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
817
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
818
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
819
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
820
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
821
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
822
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
823
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
824
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
825
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
826
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
827
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
828
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
829
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
830
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
831
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
832
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
833
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
834
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
835
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
836
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
837
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
838
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
839
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
840
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
841
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
842
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
843
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
844
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
845
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
846
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
847
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
848
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
849
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
850
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
851
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
852
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
853
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
854
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
855
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
856
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
857
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
858
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
859
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
860
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
861
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
862
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
863
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
864
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
865
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
866
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
867
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
868
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
869
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
870
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
871
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
872
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
873
Одеський НВК 13 Одеса 25000
874
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
875
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
876
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
877
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
878
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
879
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
880
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
881
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
882
Гірський НВК с. Гірське 25000
883
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
884
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
885
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
886
ЗОШ№3 Рівне 25000
887
Materská škola Štrba Štrba 25000
888
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
889
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
890
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
891
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
892
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
893
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
894
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
895
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
896
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
897
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
898
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
899
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
900
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
901
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
902
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
903
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
904
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
905
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
906
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
907
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
908
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
909
Березинський НВК пгт Березине 25000
910
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
911
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
912
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
913
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
914
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
915
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
916
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
917
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
918
EB Mamodeiro Aveiro 25000
919
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
920
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
921
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
922
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
923
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
924
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
925
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
926
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
927
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
928
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
929
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
930
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
931
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
932
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
933
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
934
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
935
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
936
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
937
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
938
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 25000
939
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
940
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
941
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
942
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
943
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
944
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
945
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
946
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
947
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 21200
948
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
949
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
950
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
951
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 20400
952
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
953
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20400
954
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 20400
955
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
956
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
957
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
958
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
959
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
960
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
961
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
962
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
963
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
964
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
965
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
966
Escola La Mercè Tortosa 20000
967
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
968
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
969
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
970
EMEF Santa Maria Bauru 20000
971
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 20000
972
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 20000
973
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 20000
974
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
975
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 20000
976
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
977
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
978
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
979
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
980
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
981
64 школа Ташкент 20000
982
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
983
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
984
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
985
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
986
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
987
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
988
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
989
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
990
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
991
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
992
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
993
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
994
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
995
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
996
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
997
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
998
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
999
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1000
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1001
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1002
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1003
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1004
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1005
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1006
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1007
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1008
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1009
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1010
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1011
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1012
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1013
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1014
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1015
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 20000
1016
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1017
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 20000
1018
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1019
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1020
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1021
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1022
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1023
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1024
Nume Scoala Test TestO 20000
1025
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1026
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1027
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1028
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1029
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1030
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1031
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1032
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1033
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1034
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1035
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1036
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1037
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1038
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1039
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1040
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1041
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1042
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1043
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1044
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1045
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1046
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1047
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1048
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1049
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1050
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1051
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1052
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1053
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1054
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1055
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1056
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1057
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1058
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1059
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1060
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1061
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1062
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1063
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1064
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1065
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1066
Kerhólsskóli Borg 20000
1067
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1068
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1069
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1070
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1071
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1072
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1073
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1074
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1075
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1076
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1077
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1078
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1079
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1080
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 20000
1081
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1082
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1083
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1084
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1085
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1086
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1087
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1088
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 20000
1089
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20000
1090
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1091
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1092
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 20000
1093
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1094
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1095
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1096
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1097
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1098
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1099
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1100
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1101
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1102
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1103
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1104
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1105
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1106
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1107
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1108
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1109
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1110
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1111
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1112
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1113
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20000
1114
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1115
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1116
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1117
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1118
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1119
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1120
Goose primary Mariehamn 20000
1121
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1122
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 20000
1123
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1124
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1125
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1126
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 20000
1127
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1128
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1129
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1130
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1131
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1132
test test 20000
1133
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1134
26.СУ "Йордан Йовков" София 20000
1135
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1136
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1137
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1138
EB Liberdade Montijo 20000
1139
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1140
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1141
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1142
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1143
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1144
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1145
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1146
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1147
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 20000
1148
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1149
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1150
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 20000
1151
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1152
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1153
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1154
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 20000
1155
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1156
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1157
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1158
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1159
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1160
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1161
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1162
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1163
Centrum voľného času Šaľa 20000
1164
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1165
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1166
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1167
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1168
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1169
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1170
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1171
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1172
Základná škola Detva 20000
1173
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1174
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1175
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1176
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1177
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1178
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1179
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
1180
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1181
Základná škola Modra 20000
1182
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1183
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1184
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1185
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1186
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1187
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1188
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1189
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
1190
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1191
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1192
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1193
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1194
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20000
1195
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1196
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1197
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1198
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1199
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1200
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1201
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1202
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1203
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
1204
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1205
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1206
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1207
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1208
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1209
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1210
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1211
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1212
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1213
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1214
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1215
Școala Gimnazială Nr. 156 București 20000
1216
Grădinița nr. 24 București 20000
1217
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1218
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1219
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1220
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1221
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1222
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1223
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1224
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1225
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1226
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1227
Základná škola Hubová 20000
1228
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1229
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1230
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1231
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1232
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1233
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1234
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1235
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1236
Materská škola Giraltovce 20000
1237
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1238
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1239
Materská škola Košice-Poľov 20000
1240
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1241
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1242
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1243
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1244
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1245
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1246
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1247
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1248
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1249
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1250
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1251
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1252
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1253
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1254
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1255
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1256
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1257
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1258
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1259
Grădinița Nr. 149 București 20000
1260
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1261
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1262
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1263
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1264
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1265
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1266
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1267
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1268
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1269
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1270
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1271
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1272
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1273
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1274
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1275
Vogaskóli Reykjavík 20000
1276
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1277
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1278
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1279
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1280
Súkromná spojená škola Košice 20000
1281
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1282
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1283
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 20000
1284
Základná škola Hubová Hubová 20000
1285
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
1286
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1287
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1288
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1289
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1290
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1291
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1292
Bandymas Vilniaus 20000
1293
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1294
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1295
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1296
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1297
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1298
Ntra. Sra. de la Peña Añora 20000
1299
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1300
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1301
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1302
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1303
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1304
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1305
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1306
Przedszkole nr 176 Warszawa 20000
1307
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1308
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1309
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1310
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1311
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1312
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1313
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1314
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 20000
1315
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1316
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1317
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1318
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1319
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1320
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1321
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1322
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1323
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1324
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1325
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1326
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1327
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20000
1328
Materská škola Letanovce 20000
1329
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1330
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1331
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1332
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1333
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1334
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1335
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1336
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 20000
1337
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1338
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1339
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1340
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1341
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1342
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1343
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1344
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1345
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1346
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1347
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1348
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1349
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1350
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1351
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1352
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1353
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1354
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1355
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1356
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1357
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1358
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1359
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1360
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1361
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1362
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1363
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 20000
1364
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1365
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1366
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1367
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1368
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1369
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1370
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1371
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1372
школа №248 Tashkent 20000
1373
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1374
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1375
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1376
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1377
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1378
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1379
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1380
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1381
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1382
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1383
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1384
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1385
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1386
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1387
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1388
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1389
grape bajkalska 22 20000
1390
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1391
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1392
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1393
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1394
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1395
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1396
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1397
test test 20000
1398
test test 20000
1399
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1400
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1401
Lemland International School Lemland 20000
1402
Best School Grosswinternheim 20000
1403
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1404
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1405
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1406
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1407
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1408
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1409
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1410
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1411
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1412
test test 20000
1413
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1414
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1415
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1416
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1417
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1418
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1419
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1420
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1421
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1422
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1423
Test School Test 20000
1424
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1425
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1426
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1427
Materská škola Žehra 10 20000
1428
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1429
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1430
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1431
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1432
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1433
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1434
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1435
??????? Αθήνα 20000
1436
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1437
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1438
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1439
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1440
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1441
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1442
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1443
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1444
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1445
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1446
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1447
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1448
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1449
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1450
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1451
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1452
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1453
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1454
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1455
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1456
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1457
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1458
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1459
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1460
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1461
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1462
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1463
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1464
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1465
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1466
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1467
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1468
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1469
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1470
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1471
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20000
1472
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1473
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1474
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1475
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1476
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1477
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1478
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1479
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1480
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1481
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1482
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1483
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1484
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1485
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1486
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1487
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1488
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1489
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1490
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1491
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1492
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1493
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1494
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1495
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1496
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1497
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1498
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1499
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1500
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1501
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1502
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1503
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1504
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1505
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1506
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1507
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1508
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1509
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1510
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1511
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1512
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1513
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1514
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1515
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1516
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1517
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1518
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1519
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1520
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1521
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1522
La Salle San Rafael Madrid 20000
1523
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1524
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1525
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1526
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1527
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1528
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1529
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1530
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1531
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1532
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1533
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1534
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1535
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1536
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1537
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1538
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1539
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1540
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1541
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1542
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1543
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1544
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1545
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1546
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1547
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1548
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1549
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1550
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1551
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1552
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1553
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1554
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1555
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
1556
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1557
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1558
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1559
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1560
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1561
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1562
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1563
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1564
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1565
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1566
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1567
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1568
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1569
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1570
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1571
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1572
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1573
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1574
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1575
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1576
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1577
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1578
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1579
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1580
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1581
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1582
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1583
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1584
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1585
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1586
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1587
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1588
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1589
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1590
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1591
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1592
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1593
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1594
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1595
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1596
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1597
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1598
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1599
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1600
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1601
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1602
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1603
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1604
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1605
2020: Stone House Elliot 20000
1606
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1607
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1608
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1609
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1610
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1611
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1612
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1613
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 107 BUCURESTI 20000
1614
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1615
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1616
гімназія симоненка львів 20000
1617
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1618
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1619
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1620
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1621
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1622
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1623
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1624
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1625
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
1626
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 20000
1627
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1628
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1629
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1630
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1631
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1632
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1633
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1634
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1635
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1636
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1637
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1638
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1639
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1640
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1641
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1642
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1643
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1644
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1645
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1646
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1647
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1648
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1649
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1650
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1651
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1652
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1653
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1654
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1655
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1656
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1657
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1658
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1659
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1660
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1661
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1662
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1663
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1664
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1665
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1666
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1667
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1668
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1669
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1670
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1671
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1672
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1673
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1674
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1675
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1676
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1677
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1678
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1679
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1680
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1681
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1682
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1683
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1684
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1685
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1686
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1687
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1688
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1689
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1690
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1691
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1692
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1693
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1694
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1695
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1696
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1697
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1698
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1699
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1700
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1701
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1702
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1703
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1704
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1705
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1706
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1707
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1708
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1709
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1710
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1711
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1712
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1713
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1714
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1715
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1716
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1717
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1718
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1719
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1720
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1721
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1722
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1723
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1724
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1725
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1726
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1727
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1728
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1729
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1730
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1731
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1732
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1733
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1734
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1735
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1736
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1737
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1738
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1739
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1740
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1741
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1742
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1743
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1744
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1745
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1746
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1747
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1748
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1749
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1750
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1751
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1752
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1753
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1754
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1755
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1756
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1757
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1758
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1759
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1760
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1761
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1762
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1763
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1764
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1765
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1766
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1767
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1768
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1769
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1770
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1771
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1772
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1773
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1774
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1775
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1776
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1777
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1778
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1779
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1780
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1781
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1782
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1783
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1784
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1785
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1786
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1787
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1788
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1789
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1790
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1791
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1792
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1793
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1794
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1795
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1796
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1797
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1798
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1799
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1800
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1801
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1802
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1803
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1804
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1805
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1806
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1807
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1808
Materská škola Holčíkovce 20000
1809
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1810
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1811
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1812
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1813
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1814
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1815
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1816
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1817
Základná škola Košice 20000
1818
ЗОШ№3 Рівне 20000
1819
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1820
ThinkGlobal Рівне 20000
1821
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1822
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1823
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1824
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1825
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1826
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1827
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1828
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1829
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1830
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1831
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1832
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1833
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1834
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1835
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1836
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1837
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1838
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1839
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1840
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1841
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1842
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1843
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1844
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1845
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1846
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1847
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1848
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1849
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1850
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1851
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1852
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1853
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1854
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1855
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1856
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1857
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
1858
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1859
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1860
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1861
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1862
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1863
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1864
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1865
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1866
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1867
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1868
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1869
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1870
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1871
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1872
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1873
2020: Stone House Elliot 20000
1874
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1875
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1876
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1877
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1878
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1879
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1880
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1881
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1882
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1883
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1884
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1885
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1886
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1887
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1888
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1889
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1890
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1891
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1892
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1893
Základná škola Ilava 20000
1894
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1895
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1896
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1897
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1898
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1899
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1900
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1901
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1902
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1903
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1904
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1905
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1906
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1907
Meriland Primary Mariehamn 20000
1908
Základná škola Bratislava 20000
1909
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1910
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1911
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1912
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1913
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1914
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1915
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1916
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1917
Základná škola Blatné Blatné 20000
1918
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1919
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1920
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1921
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1922
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1923
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1924
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1925
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1926
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1927
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1928
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1929
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1930
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1931
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1932
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1933
JI/EB Cobre Cascais 20000
1934
Fountainhead School Surat 20000
1935
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1936
Test Name Test Town 20000
1937
tmyschool test 20000
1938
smyschool test 20000
1939
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1940
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1941
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1942
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1943
dfg dsfg 20000
1944
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1945
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1946
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1947
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1948
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1949
DMD Ovi Debrecen 20000
1950
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1951
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1952
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 20000
1953
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1954
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1955
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1956
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1957
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1958
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1959
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1960
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1961
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1962
45 Київ 20000
1963
Escola terra Nostra Olost 20000
1964
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1965
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1966
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1967
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1968
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1969
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1970
Toronto Junior School Toronto 0
1971
Steyning Primary School Steyning 0
1972
Steyning Grammar Steyning 0
1973
Μικρός Μαέστρος ΚΔΑΠ Θεσσαλονίκη 0
1974
Δημοτικό Σχολείο Εράτυρας Εράτυρα 0
1975
Γέλα-Χαμογέλα Θεσσαλονίκη 0
1976
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 0
1977
Suceava, Liceul Tehnologoc,,Vasile Cocea Moldovita, jud.Suceava 0
1978
ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
1979
Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
1980
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1981
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1982
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 0
1983
Δημοτικό Σχολείο Κυνοπιαστών Κέρκυρα 0
1984
Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1985
ZŠ Malokarpatské námestie 1 Bratislava 0
1986
ZŠ s MŠ Priechod Priechod č. 179, 976 11 p. Selce 0
1987
Základná škola pre 1.-4.ročník s materskou školou Pernek Pernek 285, 900 53 Pernek 0
1988
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΡΙΘΙΑ /ΛΑΓΓΚΑΔΑ 0
1989
Test Test 0
1990
Iasi, Gradinita cu Program Prelungit Nr 22 Iasi 0
1991
Základná škola s materskou školou Častkovce Častkovce 0
1992
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 0
1993
Materská škola Jazernica Jazernica 84 0
1994
Tandarai, Scoala Gimnaziala Spiru Haret Tandarei 0
1995
Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" Warszawa 0
1996
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku Ełk 0
1997
PSP im. Świętego Jana Pawła II Mirów Stary 0
1998
Publiczne Przedszkole "Akademia Elfów" Kraków 0
1999
Przedszkole Publiczne w Szczyrku Szczyrk 0
2000
Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
2001
Przedszkole Niepublicznr Wesole Boberki Żagań 0
2002
MŠ - Óvoda Fiľakovo 0
2003
Przedszkole Lalibam Warszawa 0
2004
Základná škola Park Angelinum 8 Park Angelinum 8, Košice 0
2005
Seaview Secondary Lemland 0
2006
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 0
2007
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mądry Miś Połczyno 0
2008
Harman, Scoala Gimnaziala Hărman 0
2009
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach Chojnice 0
2010
test test 0
2011
Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi Warszawa 0
2012
Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
2013
Przedszkole Miejskie w Mroczy Mrocza 0
2014
Лопатівський НВК с. Лопатів 0
2015
Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
2016
LISA, ȘCOALA GIMNAZIALĂ LISA 0
2017
КЗ "Красноріченський ліцей" смт.Красноріченське 0
2018
Przedszkole Niepubliczne Omnibusek Suwałki 0
2019
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
2020
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 0
2021
Racos, Scoala Gimnaziala Bethlen Samuel Racos 0
2022
9ο Δημοτικό Βέροιας Βέροια 0
2023
Νηπιαγωγείο Κριθιάς Θεσσαλονίκη 0
2024
SZŠ pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava 0
2025
Νηπιαγωγείο Ν.Τραπεζούντας Ν.Τραπεζούντα Πιερίας 0
2026
9o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι. 121 37 0
2027
2ο Δημοτικό Σχολείο Χώρας Καλύμνου Κάλυμνος 0
2028
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu Zabrze 4 0
2029
КЗ "Новгородківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" вул. Нестеренко, 92, с. Новгородківка, Мелітопольський район, Запорізька область 0
2030
Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia BemowoI Warszawa 0
2031
Základná škola Divín Divín 0
2032
Negrași, Școala Gimnazială ,,Petre Badea” Negrași 0
2033
Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Gheorghe Lazăr MUNICIPIUL BRAŞOV 0
2034
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitești 0
2035
11ο Νηπιαγωγείο Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2036
12ο Δημοτικό Σχολείο Ειδικης Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2037
7ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Πλατεία Αδελφών Εμμανουήλ 0
2038
przedszkole 125 Warszawa 0
2039
Constanta, Mihai Viteazul, Liceul Tehnologic ,, Mihai Viteazul Mihai Viteazu 0
2040
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitesti 0
2041
9ο νηπιαγωγείο θηβας Θηβα 0
2042
CRISTIAN, ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTIAN 0
2043
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Бахмут 0
2044
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114 Кривий Ріг 0
2045
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ Słyszę Serce” Lodz 0
2046
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 0
2047
Niepubliczne Przedszkole TOSIA Lublin 0
2048
Przedszkole Nr 1 w Markowej Markowa 0
2049
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kościerzynie Kościerzyna 0
2050
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy Rogoźnica 96 0
2051
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RUPNIOWIE 0
2052
ARGES, LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI STRADA CALEA BUCURESTI, NR 62, TOPOLOVENI, ARGES 0
2053
Niepubliczne Przedszkole Językowe Gąska Balbinka Radom 0
2054
Szkoła Podstawowa w Rydzewie sprydzewo.szkolna.net 0
2055
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Smyków w Chotomowie Chotomów 0
2056
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika Chorzów 0
2057
Przedszkole nr 4 w Elblągu ELBLĄG 0
2058
Materská škola, Družstevná 1472/16 Družstevná 1472/16 0
2059
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Motylek Krosno Krosno 0
2060
Зіньківський ліцей імені М.К.Зерова Зіньків 0
2061
Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
2062
Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
2063
Szkoła Podstawowa w Cynkowie CYNKÓW,ul. Strażacka 1 0
2064
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Płocku Płock 0
2065
Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Olsztyn 0
2066
Szkoła Postawowa w Cielcach Cielce 16 0
2067
2ο Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου Σχηματάρι Βοιωτίας 0
2068
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĘBOSZOWIE 33-260 Gręboszów 4 0
2069
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Siemiatycze 0
2070
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
2071
przedszkole zielony ogród tychy 0
2072
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Krajeńskich Strzelce Krajeńskie 0
2073
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach Psary 0
2074
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja Gdańsk 0
2075
Niepubliczne Przedszkole Oleńka w Sulejówku Sulejówek 0
2076
Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Bułhaczek Warszawa 0
2077
Szkoła Podstawowa nr 199 im. J. Tuwima w Łodzi Łódź 0
2078
Szkoła podstawowa im.Mikolaja Kopernika w Sławkowie Kopernika Sławkowo 4 0
2079
Lopšelis-darželis ,,Kodėlčius" Tauragė 0
2080
Radviliškio lopšelis-darželis "Žvaigždutė" Radviliškis 0
2081
Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras Jonavos r. 0
2082
Przedszkole Niepubliczne "Szczęśliwa Trzynastka" Kalisz 0
2083
Szkoła Podstawowa Nr 162 Łódź 0
2084
Klaipėdos lopšelis-darželis "Berželis" Klaipėda 0
2085
Raseinių lopšelis-darželis ''Saulutė'' Vaižganto g. 18 Raseiniai 0
2086
Materská skola Jelsava Jelšsva 0
2087
Szkoła Podstawowa w Sosnówce Sosnówka 0
2088
2ο Νηπιαγωγείο Αριδαίας Αριδαία Πέλλας 0
2089
Klaipėdos rajonas, Gargždų lopšelis-darželis "Gintarėlis" Gargždai 0
2090
Senamiesčio pradinė mokykla Alytus 0
2091
Przedszkole Miejskie nr 39 Łódź 0
2092
CĂRBUNEȘTI,ȘCOALA GIMNAZIALĂ, Comuna Cărbunești 0
2093
Miejskie Przedszkole "Perełka" im. Jana Brzechwy w Ełku Ełk 0
2094
Craiova, Liceul Teoretic Henri Coanda Craiova 0
2095
Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis Pažagieniai 0
2096
Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Vilnius 0
2097
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORIZONT, Buvuresti 0
2098
Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2099
Vladaia, Școala Gimnaziala Preda Buzescu Loc. Vladaia jud Mehedinți 0
2100
Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija vidukles.gimnazija@vssg.lt 0
2101
Przedszkole Publiczne nr 3 Tarnów 0
2102
ΕΔΣ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Θεσσαλονίκη 0
2103
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 0
2104
Przedszkole Miejskie nr 5 Iława 0
2105
Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2106
Základná škola Harhaj Harhaj 0
2107
Buzău, Scoala George Emil Palade, Buzau 0
2108
prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School Warszawa 0
2109
Craiova, Grădinița cu program prelungit Piticot Craiova 0
2110
Vilniaus Gabijos progimnazija Vilnius 0
2111
Ditesti, Școala Gimnazială Ditesti, Filipestii de Padure 0
2112
Przedszkole Miejskie nr 7 Lubin 0
2113
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie Braniewo 0
2114
Barsesti, Scoala gimnaziala Comuna Barsesti 0
2115
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2116
Materská škola Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica 70, 072 41 0
2117
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius Lazdijų r 0
2118
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
2119
Tifesti, Scoala Gimnaziala Tifesti 0
2120
Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2121
Pascani, Liceul Teoretic ,, Miron Costin Pașcani 0
2122
Szkoła Podstawowa nr 16 im Tony Halika w Warszawie 02-798 Warszawa 0
2123
Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Węgliniec 0
2124
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
2125
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Otwock 0
2126
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu Dębówiec 19, 62-550 Wilczyn 0
2127
Spojová 14, B. Bystrica 0
2128
Szkoła Podstawowa w Biesalu 11-036 Gietrzwałd 0
2129
Szkoła Podstawowa Nr 291 w Warszawie Warszawa 0
2130
Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Warszawa 0
2131
Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II Popowo Kościelne 0
2132
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 0
2133
Szkoła Podstawowa w Węgrach Węgry 0
2134
Salaj, Școala Gimnazială Nr1 Măeriște Măeriște, nr.188/A, judetul Sălaj 0
2135
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku Słupsk 0
2136
Tauragės r. Žygaičių gimnazija Tauragė 0
2137
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot 0
2138
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemoni Siemonia 0
2139
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi w Łodzi Łódź 0
2140
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku ul. Choszczańska 7 66-510 Bobrówko 0
2141
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 0
2142
Slatina, Olt, Școala Gimnazială str. Unirii, nr. 1, Slatina, județul Olt 0
2143
Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
2144
Danes, Scoala Gimnaziala,,Cornel Regman Danes 0
2145
Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce 0
2146
Arges, Școala Gimnazială Nr. 1 Budeasa Budeasa, jud. Argeș 0
2147
Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Krównikach Krówniki 0
2148
Marijampolės lopšelis-darželis "Želmenėliai" Marijampolė 0
2149
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 0
2150
Vadu Moldovei, Școala Gimnazială Nr.1 Vadu Moldovei 0
2151
Brasov, Școala Gimnazială Nr. 9 ,,Nicolae Orghidan Brașov 0
2152
Rasnov-Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Râșnov-Brașov 0